گله

جهت ورود کلیک فرمایید

بسم الله 
نامه  ای برای اجازه گرفتن از خدا 
سلام خدا میشنوی اومدم ازت ازجازه ی بگیرم شاید میدونی اجازه ی چیو  اجازه  جدایی از زنم هه خنده داره ن ؟؟
اشکالی نداره  امدم اینجا بنویسم برات تا برسهگوش زنم بعدن هاا اینجا جاش امنه مسخره نیس اینجا با زبون خودم مینویسم نیازی ب ادبیات نوشتاریم ندارم 
خوب حالا بگذریم گفتم برسه بگوش زنم ن ؟؟ اره میخام اینجا دلیل نامردیمو بنویسم در حقش  تقسیر من نیس تقصیر خودشه قانع نیس شاید اینو بعد این ک نامردی کردم تو حقش 
الان میگی نامردی چیه نامردی ینی با نامردی ازش جدا شم خودش بدونه برام بسه تو هم ک میدونی اینوی نمیگیم چون خیلیا میتونن ازش سوع استفادکنن !!
من اینو تو تاریخ 1395/10/21 ساعت 2:08 دیقه مینویسم اونم بعد اون حرفاش 
میدونی چیا گفت بهم گفت بچه ای حالم ازت بهم میوره تو لیاقت منو نداری باز گفت حالم ازت بهم میخوره با تو بودن ینی بد بختی اخلاقت بچه گونس  بهم نمیخوری با تو باید تا اخر با بد بختی زندگی گنم تو اخلاق نداری من همیشه بعد حرفاش بهش میگم مطمنی  اونم میگه اره اما نمیدونه که این اره گفتنش  خلیی گرون میخاد تموم بشه براش 
من از امروز تا دو سال باهاش میخام ملایم و همیشگی برخورد کنم  باهاش 
اگه تغییر کرد ک هیچ ادامه میدم باهاش اما بعد این دو سال خیلی شرایط فرق میکنه دیگه نمیتونه اشتباه کنه اگه اشتباه کنه منم مجبور میشم کار نامردی مو بکنم الانم میتونم ولی از تو میترس میترسم بزنیم زمین اومدم اینجا  ک باهات اتمام حجت کنم  بعد دوسال دیگه حق نداری منو بزنی زمین باید اونو بزنی زمین جون من فرست میدم بهش اون نمیخاد زندگی کنه من نمیخام تا اخر امر با کسی خودش میگه با زور داره باهام زندگی میکنه .. بسر ببرم 
همه بد بختیا از بی پولیه نمیدونم خود ک شاهدی ب چیزی محتاج نیستیم دستمون پیش کسیم دراز نیس خلاصه گشنگی نمیکشیم سرما و گرماهم نمیکشیم  بی پولی نمیشه دلیل همه چی باشه  من سر بازی جلو دارم با دو تا امتاحان دیپلمم بخاطر همون دست از کار کردن برداشتم سربازیمم خیلی دور نیس فوقش ی ماهه دیگس 
من نمیتونم کارکنم اینم هس ک من نمیخام برا کسی کار کنم میخام برا خودم کار کنم 
خوب پس چیکار کنم از زندگیم لذت ببرم مثل خیلیاا ک مشکل دارن ولی مشکل اختلاف با زنشون نیس مشکل بده ولی منو عاشق زنم کن ذهنمو ول کردم خودش داره مینویسه تو هم میگی بچم ؟؟ هه 
نمیدونم خداا شاید خیلی اینو ببین رغبت نکنن بخوننش برام مهم نیس اگه وقت کردی خودت بخونش باشه ؟؟
بخون بهش بفهمون ک همیشه مثل الان نمیخاد باشه  مام مثل بقیه خونه میخایم داشته باشیم ی خونه ی جدا پول در بیاریم 
و خیلی از این کارای دیگه مام میخیایم زندگی کنیم 
من بهش گفتم ک اینارو بنویشه ولی نوشت گفت نمیخام باز مثل بچه ها باشم 
گفتم باشه من مینویسم 
الانم داره گریه میکنه ک چرا نمیبرمش زنجان خوب من براچی ببرمش الکی  ی چیزیو بهونه میکنه من کارام الویت بندیه نمیتونم خرابش کنم اینم بهش میگی اما در کل مطمنم ک حرفاش کاملن درسته از من حالش بهم میخوره اینا خدای من یا کمکم کن یا دیگه سنگ ننداز جلو پام  مرسی 
اگه بشه ی نظر بدی راهو بهم نشون بدی ک کدومکار بهتره کدومش بد چی میشه 
تا دیداری بد بدرود  

امضاء محمد کاظمی 

مشخصات

• منبع: http://isloading.blogsky.com/1395/10/21/post-16/گله
  • کلمات کلیدی: نامردی ,زندگی ,خیلی ,باشه ,میکنه ,نمیخام ,بزنی زمین
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای